marca 02, 2015

Wielkanocny tag-wyzwanie sklep-ewa.pl

Wielkanocny tag-wyzwanie sklep-ewa.pl
Cześć. Dziś nie będzie dużo, tylko jedno zdjęcie. Nie jestem w stanie nic robić. Ciężki i smutne dni u nas i nie wiem kiedy się pozbieramy. Moja ukochana Teściowa umarła w sobotę, jutro pogrzeb. To nadal do mnie nie dociera.. była taka młoda. Ale rak nie wybiera.  Pomódlcie się za nią- proszę.
A to mój tag z moim rysunkiem. 
http://blog-sklep-ewa.blogspot.com/2015/03/wyzwanie-35-wielkanocny-tag.html

lutego 25, 2015

Turkusowa ślubna z Don & Daisy

Turkusowa ślubna z Don & Daisy
Taka ślubna:) Turkusowa, słodka z kolorowanką Don& Daisy.



lutego 24, 2015

Królewski roczek

Królewski roczek
Hej, jeszcze wczoraj na blogu Goscap pojawiła się moja inspiracja:) Oj te kartki roczkowe to chyba się do mnie przykleiły:D Ale co tam, ja to uwielbiam:D Bardziej niż ślubne. Ale to chyba od razu widać co?:D Kartka jest oczywiście  z kolorowanką:)  Na genialnych papierach Goscrapu- ludzie dopadnijcie je gdzieś bo warto! I taka mała dygresja na koniec.. czemu moje kolorowanki na fotkach tak źle wychodzą:( one maja tyle przejść i tonów a tu tego nie widać:( Czerwony na płaszczu jest płaski:( mimo, że w oryginale jest na nim z 5 różnych czerwonych:(




http://blog.na-strychu.pl/2015/02/wyzwanie-markery-pisaki-kredki/

lutego 23, 2015

Relacja z Craft Wawy

Relacja z Craft Wawy
Jak zawsze nie brałam aparatu, ale załapałam się na fotki innych;)
Wyjazd na Craft Wawę to była cała wyprawa;)
Wyjechałam już dzień wcześniej, do Marty Piekarczyk:) Tam już się działo:D  testowałyśmy domowe wino wiśniowe i wycinałyśmy sobie wycinanki.. Tak zleciało kilka godzin. Oj było wiele śmiechu. Potem tuż po północy pojechałyśmy do Krakowa na autobus. Tam to życie tętni nawet o 1 w nocy.  Nie spodziewałam się tylu ludzi na dworcu o 1-2 w nocy. Wsiadłyśmy w Polski Bus- miejsca na górze przy szybie- kurde jak tam mało miejsca na nogi- w innych jest więcej. Jako jedyne gadałyśmy;) Ale i nas zmogło. Ciężko się tam spało. Może jakoś tam mi się nazbierało 2  godziny. Dojechałyśmy o 6.30 do Wawy .
 I co tu teraz robić..metrem do centrum, a tam poszukiwanie jedzenia. Oczywiście wylądowałyśmy w Mc  na centralnym, zamiast kawy dostałam wodę.. ale co tam. Potem jazda na miejsce:) Dotarłyśmy to już prawie wszyscy byli.  Potem to już twórczy szał:D Byłam na warsztatach u Aidy. Pudełko się samo robiło- oczywiście narzekać musiałam, posiedzieć w kącie  z nagrzewnicą, testować nowe maski itp. Super było no:)  Mnóstwo spotkań starych znajomych i wiele poznanych nowych ludzi- znanych do tej pory wirtualnie.  Kupić kupiłam prawie wszystko co chciałam- nie było  moich wymarzonych nowych Bloom Girl.. tak strasznie na nie czekałam:( . Wszyscy mieli ze mnie ubaw przez to.. haha bardzo śmieszne...
Ogólnie było mnóstwo ludzi.. wiele znanych twarzy, ale jeszcze więcej nieznanych. 
Co tu jeszcze pisać.. buziaki dla wszystkich:) Fotki od Marty, Aidy i jedno ze Scrap&Art
 A u Marty kręcimy;)
 Jak zawsze schowana za szafą i jedne z nielicznych  bez języka.
 Bo zaraz Cię popsuje;P
Reklama nowego chlapaka;)  oczywiście poleciał przez pół sali;) 

 Ta ekipa jest najlepsza :D
 No przyłapali mnie jednak na jakiś zakupach;)
A tu już powoli wracamy:)
A teraz moje pudło z warsztatów;)



lutego 22, 2015

Gościnne występy w Lemoncraft:D

Gościnne występy w Lemoncraft:D
hej, w piątek był dla mnie ważny dzień:) Moje prace gościły w Lemoncraft:D Bardzo fajnie mi się pracowało na tych papierach:) Są mega romantyczne:) A i dodatki świetne:) Zrobiłam  4 prace- 3 kartki i jeden obrazek. Oczywiście musiały być kolorowanki:) W tym moja wymarzona Sophie;D Duuuużo zdjęć;)
















http://blog.na-strychu.pl/2015/02/wyzwanie-markery-pisaki-kredki/
A co tam zgłaszam przy okazji te moje kolorowanki na to wyzwanie;)
Copyright © 2016 Mój kolorowy Świat , Blogger