kwietnia 17, 2015

Zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub
Hej, ostatnio miałam okazję zrobić zaproszenia  ślubne dla mojego szwagra ;) Robiłam je według ich można powiedzieć wytycznych- że mają być proste, nieskomplikowane ale koniecznie z obrazkiem- i tu kolejny raz wykorzystałam swój digistempel z parą młodą. Wydrukowałam go, pokolorowałam zeskanowałam znowu wydrukowałam ponad 40 sztuk i każdą z nich podkolorowywałam. Uwierzcie... to jest co robić.
Do wykonania tych zaproszeń użyłam pięknych papierów Celebration UHK.











kwietnia 13, 2015

Klasyka

Klasyka
Witam, oj chciałabym dzisiaj Wam pokazać znowu coś bardzo kolorowego ale dziś będzie bardzo stonowanie i klasycznie.
Kartka na ślub z kolorowanką oczywiście MO's:)



kwietnia 11, 2015

Rózowe roczkowe zaproszenia

Rózowe roczkowe zaproszenia
Hej, dziś mój dzień w goScrapie:) I zrobiłam z najnowszych kolekcji dwa  totalnie różowe zaproszenia na roczek- ale wzory są tak uniwersalne, że nie muszą być tylko roczkowe:) Inne kolory papierów i będzie pięknie na każdą okazję:) Te zaproszenia są bardzo w tzw. stylu clean & simple, inne od powszechnie spotykanych:)
Na jednym z nich użyłam najnowszych motylków Marianne Design.. muszę mieć drugie z tej serii są mega fajne:D
Na blogu goScrap znajdziecie informację jakich papierów użyłam.





kwietnia 06, 2015

Pastelowe shabby w koronkach - wyzwanie w sklep-ewa.pl

 Pastelowe shabby w koronkach - wyzwanie w sklep-ewa.pl
Jak zawsze na początku miesiąca, zapraszam Was na wyzwanie do sklep-ewa.pl:)  Dziś pastelowo, shabby z koronką. Praca musi być zrobiona do palety kolorystycznej+ 10% białego(około;) i koronki.
U mnie kartka ślubna. Z nową kolorowanką- zajączowym prezentem(oprócz tego mam jeszcze kilka w  tym komunijnych;) Koronkę widać- jest pod napisem:)
A  teraz czas na kartkę:)




kwietnia 02, 2015

Komunijna dla dziewczynki

Komunijna dla dziewczynki
Jak Wasze przygotowania do Świat? Moje kiepskawo.. ale co tam;)
Pokażę Wam za to kolejną kartkę na Komunię Św. :)   Tym razem typowo dla dziewczynki, z kolorowanką MO's:)
Kolorowanka jest bardzo delikatna. Tylko muśnięta kolorem.


Copyright © 2016 Mój kolorowy Świat , Blogger