Hej, ostatnio miałam okazję zrobić zaproszenia ślubne dla mojego szwagra ;) Robiłam je według ich można powiedzieć wytycznych- że mają być proste, nieskomplikowane ale koniecznie z obrazkiem- i tu kolejny raz wykorzystałam swój digistempel z parą młodą. Wydrukowałam go, pokolorowałam zeskanowałam znowu wydrukowałam ponad 40 sztuk i każdą z nich podkolorowywałam. Uwierzcie... to jest co robić.
Do wykonania tych zaproszeń użyłam pięknych papierów Celebration UHK.
Do wykonania tych zaproszeń użyłam pięknych papierów Celebration UHK.

