marca 10, 2013

Spóźniona relacja ze Skrapowiska

Prace wróciły, jakieś zdjęcia mam więc mogę coś napisać:)
Na Skrapowsko miałam jechać z Andzią dzień wcześniej pociągiem, ale pewne życiowe zmiany spowodowały, że mój kochany mężuś postanowił nas tam zawieść i grzecznie na nas poczekać:) Przez co znalazło się jeszcze jedno miejsce i zwerbowałam Magdę:D  Nawet nie wiecie jak się cieszę, że tam dotarłam:D Byłyśmy po 9, wszystkie sklepy się dopiero rozkładały(co tak późno;) Ja tu chciałam wydawać pieniądze a tu się nie dało;) hehe.. Na sali gdzie miałyśmy warsztaty z Brieses:) Tak Werka poszła się doszkolić z LO.. i co.. nic dalej nie umiem;) Ja chyba jestem nienauczalna takich rzeczy;)
Największą radochę spowodował mój chodzący scrap;) Ja mam swoje dziwaczne sposoby czasami;)  Po zrobieniu scrapa myślałam, że mamy chwilę do zdjęcia i poszłyśmy szaleć zakupowo.. i przepadłyśmy.. na zdjęcie się nie załapałam:( Ale nakupiłam sobie cudowności:D hehe...Potem obsadziłyśmy stolik przy którym dziwnym trafem same mnożyły się ciasteczka;) I co chwilę, ktoś do nas przychodził.
Na Skrapowisko zrobiłam 3 prace na konkursu: tag i dwie kartki. Kartki to jedna o nietypowym kształcie a drugą wielkanocną na tą aukcję charytatywną.   Do tej pory nie umiem dojść do siebie... bo pierwszy raz w życiu dostałam, za każdą nagrodę:D SZOK.. Wyglądałam tam jak oszołomiony dzieciak;)
Spotkałam wiele "starych znajomych" i poznałam wiele nowych, z którymi w sieci znamy się już dobrze:)
A mianowicie: Piekielną Owcę, mONAmi, Akę, Colorinę, GosięS, Pejton, Ladybug... jeśli kogoś nie wymieniłam udusić:D Cudownie Was było spotkać:D I oby więcej takich spotkań:D Teraz będzie dużo zdjęć;)
Najpierw moich prac potem kilka ze Skrapowiska bo nie mam ich wiele:(


Wyróżnione prace  w konkursie charytatywnym:) Moja i Aki(zdjęcie z bloga Skrapka- niestety nie mam swojego:()
Komentować to każdy umie;) Buziak dla biednej przy mnie Pauliny:*
Z Tuli i Andzią:*


Nasza Trójca wyjazdowa:D

Nagrodzone;) I oszołom Werka;) Z Aką i Sasillą.
A jak każdy musi mieć zdjęcie z Tuli;)
Zdjęcia z imprezy są od Magdy;):*
I na koniec Andzia i Magda dziękuję Wam za cudowny wyjazd:D 

5 komentarzy:

 1. Siedziałam, LO kleiłam i nie wiedziałam, że mam Cię przy stoliku :) Dobrze, że później się poznałyśmy:) A co do nagrodzonych prac - co tu się dziwić? Genialne są! Każda jedna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie było Cię uściskać!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wercia gratuluję wygranych! Robisz niepowtarzalne rzeczy! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Ja też się cieszę z wyjazdu, dzięki raz jeszcze za przygarnięcie mnie do samochodu :D A krowi tag wymiata po prostu!!

  OdpowiedzUsuń
 5. haha:D świetna relacja:) i gratuluję wygranych! piękne prace!

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo mocno dziękuję:D

Copyright © 2016 Mój kolorowy Świat , Blogger