piątek, 2 listopada 2012

Dla dziewczynki na roczek.

Dzisiaj kartka z obrazkiem z Magicznej Kartki.. tak.. TYM obrazkiem:D Ależ to jest miłe uczucie zrobić kartkę z moim własnym obrazkiem..
a jeszcze milsze jest to,kiedy człowiek stoi obok stoiska z nimi 
i widzi jak ludzie prawie się biją o te papiery... tzn, że chyba się podobają:D Kartka oczywiście w różach, słodka i delikatna.


Każdy czasami popełnia jakiś błąd.. czasami kiedy chce się dobrze wychodzi na złe i trzeba to naprawiać.. trudno mam nauczkę. Myślę o tym non stop.

8 komentarzy:

 1. Śliczna karteczka!Wercia te dziecięce papiery są cudne.Cała kolekcja idealnie pasuje do siebie. Ja mam problem z robieniem prac dziecięcych ,a te papiery same się kleją pozdrawiam i życzę lepszego nastroju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie do mnie te słowa o papierach;) ale ciesze się, że kartka się podoba:)

   Usuń
 2. Ten dziecięcy obrazek podoba mi się bardzo, bardzo! Wercia... ach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten konik jest śliczny!zresztą byłam osobą która kupiła ostatni papier z tymi obrazkami na crafszole:D a co do reszty...zawsze sobie tłumacze że nie ma tego złego....buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Wercia już Ci kiedyś pisałam, że twoje obrazeczki przedstawione na tych papierach są po prostu cudne. I nie bądź taka skromna, bo osobiście uważam, że gdyby nie te grafiki to papiery byłyby po prostu papierami bez tego, co mają w sobie teraz. Od wielu osób słyszałam, że Twoje grafiki sprawiają, że z tematem dla nich trudnym dają sobie radę śpiewająco i co najważniejsze z wielką radością. A to chyba dla twórcy najważniejsze - co? - dawać radość innym... Buziaki kochana - głowa do góry!!!

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo mocno dziękuję:D